WEB TASARIM

Burada çok aşamalı bir işleyiş vardır. Yazar, çizer, düşünür herkes işbirliği halinde çalışır. En iyi tasarımı yapmak, en iyi içeriği hazırlamak, en doğru görselleri oluşturmak, en kullanışlı işleyişi oluşturmak için hummalı bir çalışma vardır. Tasarım ekibimiz, web sitesinin markanın vitrini olduğunu düşünür ve trendleri takip eder.
 


KURUMSAL KİMLİK

Burada ise markanızın dış dünyadan nasıl görünmesini, nasıl bir algı yaratmasını istiyorsanız buna uygun biçimde; logonuz, sloganınız, görselleriniz, kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, katalog gibi kurumsal yüzünüzü yansıtan araçlarınız tasarlanır ya da yenilenir. Bir nevi yansıtmak istediğiniz imajı tasarlıyoruz. Buna markanızın hikayesi de dahildir. 
 


GRAFİK

Grafik odası renklerin, şekillerin uzay boşluğunda süzüldüğü büyülü bir alandır. Galaksiler ötesi yaratıcı işler burada yapılır. Grafik odası pek çok departmanımıza destek olur. Sosyal medya postları da buradan çıkar, logo tasarımları da, afişler ya da özel tasarımlar da. Renk paleti, tipografi, stil, fotografik dinamikler anlamında ileri tecrübeye sahiptirler.
 

Copyright SurrealRoom . Hakları saklıdır.