SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanın hedef kitlesine nokta atışı ulaşır. Sosyal medya hesaplarını açar, düzenler, metin yazar, görsel üretir, kampanya yönetimi yapar. Taze fikirler ile yoğun sosyal medya trafiğinde öne çıkmasını sağlar. İyi bir sosyal medya yönetimi size imajdan çok daha fazlasını vaat eder. Örneğin satış gibi, daha fazla müşteri gibi.

Alanlar;

- Marka ve Hedef Kitle Analizi
- Konsept Tasarım
- Tasarım ve Post Paylaşım
- İçerik Yönetimi
- Organik Takipçi Yönetimi
- Kampanya Yönetimi

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Kariyer değişikliği yapmak isteyen, kendi ajansını kurmak isteyen, freelance işler yapmak isteyen, kendi işletmesini kurmak isteyen, nereden başlaması gerektiğini bilemeyen kişilere destek vermekteyiz. Home ofis bir freelancer da olsanız, bir küçük işletme adayı da olsanız ya da kurumsal işletme kuracak da olsanız bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Standart uygulamalardan değil kişiye özgü ihtiyaç ve çözümlerden yola çıktığımız bir mentörlük programıdır. Uzaktan danışmanlık ile mümkündür.

Kullandığımız sosyal medya reklam mecraları;

- Facebook & Instagram Reklamcılığı
- Whatsapp Reklamcılığı
- Youtube Reklamcılığı
- Linkedin Reklamcılığı

GOOGLE ARAÇLARI

Sosyal Medya Reklamcılığı Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türü. Kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen, ölçülebilir, kontrol edilebilir ve milyonlarca insana ulaşması mümkün olan, kitlelere daha hızlı yayılma imkânı veren bir seçenek. Sosyal medya reklamcılığı dışarıdan basit gibi görünse de profesyonel ellerde olması en efektif sonucu verir.

Kullandığımız Google Araçları:

- Google AdWords
- Google Analtyics
- Google Adsense
- Google DoubleClick Ad Planner
- Google Places & Maps
- Google Trends
- Google Search Console